Aktuell lokal tid her Baden bei Wien, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Baden bei Wien? Svar: Baden bei Wien (Baden, Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Baden bei Wien vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Baden bei Wien tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Baden bei Wien info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 24 893 = 3.034‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 230 m |
| GPS-koordinater | 48° 0' 19.5" Nord, 16° 13' 57.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5337.7 km (3316.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4669.4 km (2901.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Baden bei Wien som standard by
Tid på dagen i Baden bei Wien nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 3.034‰ AUT Befolkning



