Aktuell lokal tid her Berndorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Berndorf? Svar: Berndorf (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:44 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Berndorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 15 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Berndorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Berndorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 796 = 1.072‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 311 m |
| GPS-koordinater | 47° 56' 44.4" Nord, 16° 6' 35" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5331.1 km (3312.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4676 km (2905.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Berndorf som standard by
Tid på dagen i Berndorf nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 1.072‰ AUT Befolkning



