Aktuell lokal tid her Bischofshofen, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Bischofshofen? Svar: Bischofshofen (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Bischofshofen vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Bischofshofen tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Bischofshofen info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 144 = 1.236‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 558 m |
| GPS-koordinater | 47° 25' 0" Nord, 13° 13' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5272.2 km (3276 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4734.8 km (2942.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Bischofshofen som standard by
Tid på dagen i Bischofshofen nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 1.236‰ AUT Befolkning



