Aktuell lokal tid her Braunau am Inn, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Braunau am Inn? Svar: Braunau am Inn (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Braunau am Inn vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Braunau am Inn tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Braunau am Inn info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 16 403 = 1.999‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 350 m |
| GPS-koordinater | 48° 15' 22.6" Nord, 13° 2' 36.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5365.6 km (3334 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4641.5 km (2884.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Braunau am Inn som standard by
Tid på dagen i Braunau am Inn nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 20:52 |

= 1.999‰ AUT Befolkning



