Aktuell lokal tid her Bruck an der Leitha, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Bruck an der Leitha? Svar: Bruck an der Leitha (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Bruck an der Leitha vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Bruck an der Leitha tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Bruck an der Leitha info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 339 = 0.894‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 154 m |
| GPS-koordinater | 48° 1' 0" Nord, 16° 46' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5339 km (3317.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4668.1 km (2900.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Bruck an der Leitha som standard by
Tid på dagen i Bruck an der Leitha nå
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:37 |

= 0.894‰ AUT Befolkning



