Aktuell lokal tid her Ebensee, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Ebensee? Svar: Ebensee (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:40 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ebensee vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 19 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ebensee tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Ebensee info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 376 = 1.021‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 423 m |
| GPS-koordinater | 47° 48' 25.8" Nord, 13° 46' 44.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5315.7 km (3303 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4691.4 km (2915.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Ebensee som standard by
Tid på dagen i Ebensee nå
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 1.021‰ AUT Befolkning



