Aktuell lokal tid her Ebenthal, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Ebenthal? Svar: Ebenthal (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:41 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Ebenthal vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 18 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Ebenthal tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Ebenthal info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 809 = 0.952‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 427 m |
| GPS-koordinater | 46° 36' 29" Nord, 14° 21' 51" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5182.3 km (3220.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4824.7 km (2997.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Ebenthal som standard by
Tid på dagen i Ebenthal nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 0.952‰ AUT Befolkning



