Aktuell lokal tid her Eisenstadt, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Eisenstadt? Svar: Eisenstadt (Burgenland) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Eisenstadt vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Eisenstadt tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Eisenstadt info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 12 190 = 1.486‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 182 m |
| GPS-koordinater | 47° 50' 44.3" Nord, 16° 31' 23.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5319.9 km (3305.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4687.1 km (2912.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Eisenstadt som standard by
Tid på dagen i Eisenstadt nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:37 |

= 1.486‰ AUT Befolkning



