Aktuell lokal tid her Feldkirchen an der Donau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Feldkirchen an der Donau? Svar: Feldkirchen an der Donau (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Feldkirchen an der Donau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Feldkirchen an der Donau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Feldkirchen an der Donau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 286 = 0.644‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 266 m |
| GPS-koordinater | 48° 20' 42.9" Nord, 14° 3' 4.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5375.5 km (3340.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4631.6 km (2877.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Feldkirchen an der Donau som standard by
Tid på dagen i Feldkirchen an der Donau nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 0.644‰ AUT Befolkning



