Aktuell lokal tid her Feldkirchen in Kärnten, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Feldkirchen in Kärnten? Svar: Feldkirchen in Kärnten (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Feldkirchen in Kärnten vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 26 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Feldkirchen in Kärnten tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Feldkirchen in Kärnten info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 14 440 = 1.76‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 543 m |
| GPS-koordinater | 46° 43' 25.2" Nord, 14° 5' 44.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5195.2 km (3228.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4811.9 km (2990 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Feldkirchen in Kärnten som standard by
Tid på dagen i Feldkirchen in Kärnten nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 20:42 |

= 1.76‰ AUT Befolkning



