Aktuell lokal tid her Freistadt, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Freistadt? Svar: Freistadt (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:44 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Freistadt vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 15 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Freistadt tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Freistadt info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 574 = 0.923‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 565 m |
| GPS-koordinater | 48° 30' 39.7" Nord, 14° 30' 16.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5393.9 km (3351.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4613.1 km (2866.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Freistadt som standard by
Tid på dagen i Freistadt nå
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 0.923‰ AUT Befolkning



