Aktuell lokal tid her Gleisdorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Gleisdorf? Svar: Gleisdorf (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Gleisdorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Gleisdorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Gleisdorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 245 = 0.639‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 362 m |
| GPS-koordinater | 47° 6' 20.1" Nord, 15° 42' 36.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5237.7 km (3254.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4769.4 km (2963.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Gleisdorf som standard by
Tid på dagen i Gleisdorf nå
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 20:37 |

= 0.639‰ AUT Befolkning



