Aktuell lokal tid her Gösting, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Gösting? Svar: Gösting (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:40 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Gösting vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 19 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Gösting tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Gösting info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 211 = 1.244‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 376 m |
| GPS-koordinater | 47° 5' 52.4" Nord, 15° 23' 52" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5236.8 km (3254 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4770.3 km (2964.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Gösting som standard by
Tid på dagen i Gösting nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.244‰ AUT Befolkning



