Aktuell lokal tid her Götzis, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Götzis? Svar: Götzis (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Götzis vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Götzis tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Götzis info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 342 = 1.26‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 427 m |
| GPS-koordinater | 47° 19' 59" Nord, 9° 37' 59" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5262.9 km (3270.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4744.1 km (2947.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Götzis som standard by
Tid på dagen i Götzis nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 21:02 |

= 1.26‰ AUT Befolkning



