Aktuell lokal tid her Groß-Enzersdorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Groß-Enzersdorf? Svar: Groß-Enzersdorf (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Groß-Enzersdorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Groß-Enzersdorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Groß-Enzersdorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 791 = 1.071‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 157 m |
| GPS-koordinater | 48° 12' 10" Nord, 16° 33' 3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5359.6 km (3330.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4647.4 km (2887.8 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Groß-Enzersdorf som standard by
Tid på dagen i Groß-Enzersdorf nå
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.071‰ AUT Befolkning



