Aktuell lokal tid her Hainburg an der Donau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Hainburg an der Donau? Svar: Hainburg an der Donau (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:49 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Hainburg an der Donau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 10 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Hainburg an der Donau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Hainburg an der Donau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 622 = 0.685‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 170 m |
| GPS-koordinater | 48° 8' 46.6" Nord, 16° 56' 42.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5353.4 km (3326.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4653.7 km (2891.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Hainburg an der Donau som standard by
Tid på dagen i Hainburg an der Donau nå
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:36 |

= 0.685‰ AUT Befolkning



