Aktuell lokal tid her Hall in Tirol, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Hall in Tirol? Svar: Hall in Tirol (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Hall in Tirol vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Hall in Tirol tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Hall in Tirol info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 12 460 = 1.519‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 587 m |
| GPS-koordinater | 47° 16' 60" Nord, 11° 31' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5257.4 km (3266.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4749.6 km (2951.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Hall in Tirol som standard by
Tid på dagen i Hall in Tirol nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 20:55 |

= 1.519‰ AUT Befolkning



