Aktuell lokal tid her Himberg, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Himberg? Svar: Himberg (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Himberg vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Himberg tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Himberg info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 534 = 0.674‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 168 m |
| GPS-koordinater | 48° 4' 60" Nord, 16° 25' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5346.4 km (3322.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4660.7 km (2896 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Himberg som standard by
Tid på dagen i Himberg nå
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 0.674‰ AUT Befolkning



