Aktuell lokal tid her Höchst, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Höchst? Svar: Höchst (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Höchst vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Höchst tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Höchst info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 207 = 0.878‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 402 m |
| GPS-koordinater | 47° 27' 33.6" Nord, 9° 38' 25.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5277 km (3279 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4730.1 km (2939.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Höchst som standard by
Tid på dagen i Höchst nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 21:03 |

= 0.878‰ AUT Befolkning



