Aktuell lokal tid her Hollabrunn, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Hollabrunn? Svar: Hollabrunn (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Hollabrunn vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Hollabrunn tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Hollabrunn info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 966 = 1.337‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 257 m |
| GPS-koordinater | 48° 32' 60" Nord, 16° 4' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5398.3 km (3354.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4608.8 km (2863.8 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Hollabrunn som standard by
Tid på dagen i Hollabrunn nå
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 1.337‰ AUT Befolkning



