Aktuell lokal tid her Horn, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Horn? Svar: Horn (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Horn vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Horn tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Horn info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 485 = 0.79‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 307 m |
| GPS-koordinater | 48° 39' 45.9" Nord, 15° 39' 23.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5410.8 km (3362.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4596.3 km (2856 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Horn som standard by
Tid på dagen i Horn nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:44 |

= 0.79‰ AUT Befolkning



