Aktuell lokal tid her Hörsching, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Hörsching? Svar: Hörsching (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Hörsching vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Hörsching tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Hörsching info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 312 = 0.647‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 291 m |
| GPS-koordinater | 48° 13' 34.6" Nord, 14° 10' 40.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5362.3 km (3332 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4644.8 km (2886.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Hörsching som standard by
Tid på dagen i Hörsching nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 0.647‰ AUT Befolkning



