Aktuell lokal tid her Kapfenberg, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Kapfenberg? Svar: Kapfenberg (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Kapfenberg vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 30 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Kapfenberg tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Kapfenberg info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 21 819 = 2.659‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 502 m |
| GPS-koordinater | 47° 26' 40.5" Nord, 15° 17' 35.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5275.3 km (3277.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4731.7 km (2940.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Kapfenberg som standard by
Tid på dagen i Kapfenberg nå
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 20:40 |

= 2.659‰ AUT Befolkning



