Aktuell lokal tid her Krems an der Donau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Krems an der Donau? Svar: Krems an der Donau (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Krems an der Donau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 25 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Krems an der Donau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Krems an der Donau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 23 932 = 2.917‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 195 m |
| GPS-koordinater | 48° 24' 33.2" Nord, 15° 36' 50.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5382.6 km (3344.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4624.5 km (2873.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Krems an der Donau som standard by
Tid på dagen i Krems an der Donau nå
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 2.917‰ AUT Befolkning



