Aktuell lokal tid her Kremsmünster, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Kremsmünster? Svar: Kremsmünster (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:44 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Kremsmünster vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 15 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Kremsmünster tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Kremsmünster info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 626 = 0.808‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 344 m |
| GPS-koordinater | 48° 3' 10.4" Nord, 14° 7' 45.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5343 km (3320 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4664.1 km (2898.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Kremsmünster som standard by
Tid på dagen i Kremsmünster nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 20:47 |

= 0.808‰ AUT Befolkning



