Aktuell lokal tid her Kufstein, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Kufstein? Svar: Kufstein (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Kufstein vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 28 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Kufstein tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Kufstein info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 16 115 = 1.964‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 483 m |
| GPS-koordinater | 47° 34' 60" Nord, 12° 10' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5290.8 km (3287.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4716.3 km (2930.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Kufstein som standard by
Tid på dagen i Kufstein nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 20:53 |

= 1.964‰ AUT Befolkning



