Aktuell lokal tid her Laa an der Thaya, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Laa an der Thaya? Svar: Laa an der Thaya (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Laa an der Thaya vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Laa an der Thaya tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Laa an der Thaya info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 084 = 0.741‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 179 m |
| GPS-koordinater | 48° 43' 0" Nord, 16° 22' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5416.8 km (3365.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4590.3 km (2852.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Laa an der Thaya som standard by
Tid på dagen i Laa an der Thaya nå
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 0.741‰ AUT Befolkning



