Aktuell lokal tid her Leibnitz, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Leibnitz? Svar: Leibnitz (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Leibnitz vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Leibnitz tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Leibnitz info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 029 = 0.857‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 273 m |
| GPS-koordinater | 46° 46' 53.8" Nord, 15° 32' 18.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5201.6 km (3232.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4805.4 km (2986 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Leibnitz som standard by
Tid på dagen i Leibnitz nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:37 |

= 0.857‰ AUT Befolkning



