Aktuell lokal tid her Leoben, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Leoben? Svar: Leoben (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Leoben vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Leoben tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Leoben info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 24 809 = 3.024‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 543 m |
| GPS-koordinater | 47° 22' 35.4" Nord, 15° 5' 29.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5267.8 km (3273.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4739.3 km (2944.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Leoben som standard by
Tid på dagen i Leoben nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 3.024‰ AUT Befolkning



