Aktuell lokal tid her Liezen, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Liezen? Svar: Liezen (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Liezen vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Liezen tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Liezen info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 903 = 0.841‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 642 m |
| GPS-koordinater | 47° 34' 0" Nord, 14° 13' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5288.9 km (3286.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4718.1 km (2931.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Liezen som standard by
Tid på dagen i Liezen nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 0.841‰ AUT Befolkning



