Aktuell lokal tid her Lustenau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Lustenau? Svar: Lustenau (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Lustenau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 26 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Lustenau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Lustenau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 20 218 = 2.464‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 405 m |
| GPS-koordinater | 47° 25' 35.1" Nord, 9° 39' 30.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5273.3 km (3276.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4733.7 km (2941.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Lustenau som standard by
Tid på dagen i Lustenau nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 21:03 |

= 2.464‰ AUT Befolkning



