Aktuell lokal tid her Mariatrost, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Mariatrost? Svar: Mariatrost (Styria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Mariatrost vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Mariatrost tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Mariatrost info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 9 217 = 1.123‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 488 m |
| GPS-koordinater | 47° 6' 0" Nord, 15° 30' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5237 km (3254.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4770 km (2964 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Mariatrost som standard by
Tid på dagen i Mariatrost nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.123‰ AUT Befolkning



