Aktuell lokal tid her Micheldorf in Oberösterreich, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Micheldorf in Oberösterreich? Svar: Micheldorf in Oberösterreich (Upper Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:48 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Micheldorf in Oberösterreich vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 11 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Micheldorf in Oberösterreich tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Micheldorf in Oberösterreich info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 902 = 0.719‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 459 m |
| GPS-koordinater | 47° 52' 39.5" Nord, 14° 8' 0.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5323.5 km (3307.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4683.6 km (2910.2 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Micheldorf in Oberösterreich som standard by
Tid på dagen i Micheldorf in Oberösterreich nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 20:47 |

= 0.719‰ AUT Befolkning



