Aktuell lokal tid her Nenzing, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Nenzing? Svar: Nenzing (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:42 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Nenzing vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 17 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Nenzing tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Nenzing info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 856 = 0.714‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 527 m |
| GPS-koordinater | 47° 11' 3.7" Nord, 9° 42' 19.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5246.4 km (3260 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4760.7 km (2958.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Nenzing som standard by
Tid på dagen i Nenzing nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 21:02 |

= 0.714‰ AUT Befolkning



