Aktuell lokal tid her Neu-Guntramsdorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Neu-Guntramsdorf? Svar: Neu-Guntramsdorf (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Neu-Guntramsdorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Neu-Guntramsdorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Neu-Guntramsdorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 9 071 = 1.106‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 192 m |
| GPS-koordinater | 48° 3' 51.1" Nord, 16° 18' 56.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5344.2 km (3320.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4662.8 km (2897.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Neu-Guntramsdorf som standard by
Tid på dagen i Neu-Guntramsdorf nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 1.106‰ AUT Befolkning



