Aktuell lokal tid her Neusiedl am See, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Neusiedl am See? Svar: Neusiedl am See (Burgenland) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:46 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Neusiedl am See vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 13 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Neusiedl am See tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Neusiedl am See info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 949 = 0.725‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 125 m |
| GPS-koordinater | 47° 56' 56.4" Nord, 16° 50' 30.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5331.4 km (3312.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4675.6 km (2905.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Neusiedl am See som standard by
Tid på dagen i Neusiedl am See nå
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:36 |

= 0.725‰ AUT Befolkning



