Aktuell lokal tid her Perchtoldsdorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Perchtoldsdorf? Svar: Perchtoldsdorf (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Perchtoldsdorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 24 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Perchtoldsdorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Perchtoldsdorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 14 041 = 1.711‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 257 m |
| GPS-koordinater | 48° 7' 9.7" Nord, 16° 15' 57.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5350.4 km (3324.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4656.7 km (2893.5 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Perchtoldsdorf som standard by
Tid på dagen i Perchtoldsdorf nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:39 |

= 1.711‰ AUT Befolkning



