Aktuell lokal tid her Pottendorf, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Pottendorf? Svar: Pottendorf (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Pottendorf vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Pottendorf tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Pottendorf info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 6 105 = 0.744‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 219 m |
| GPS-koordinater | 47° 53' 60" Nord, 16° 22' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5326 km (3309.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4681.1 km (2908.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Pottendorf som standard by
Tid på dagen i Pottendorf nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 0.744‰ AUT Befolkning



