Aktuell lokal tid her Rankweil, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Rankweil? Svar: Rankweil (Vorarlberg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:49 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Rankweil vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 10 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Rankweil tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Rankweil info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 11 455 = 1.396‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 471 m |
| GPS-koordinater | 47° 16' 15.9" Nord, 9° 38' 35.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5256.1 km (3266 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4751 km (2952.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Rankweil som standard by
Tid på dagen i Rankweil nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 21:02 |

= 1.396‰ AUT Befolkning



