Aktuell lokal tid her Rum, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Rum? Svar: Rum (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:41 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Rum vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 18 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Rum tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Rum info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 8 498 = 1.036‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 623 m |
| GPS-koordinater | 47° 16' 60" Nord, 11° 26' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5257.4 km (3266.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4749.6 km (2951.3 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Rum som standard by
Tid på dagen i Rum nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 20:55 |

= 1.036‰ AUT Befolkning



