Aktuell lokal tid her Saalfelden am Steinernen Meer, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Saalfelden am Steinernen Meer? Svar: Saalfelden am Steinernen Meer (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Saalfelden am Steinernen Meer vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 25 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Saalfelden am Steinernen Meer tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Saalfelden am Steinernen Meer info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 16 119 = 1.965‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 742 m |
| GPS-koordinater | 47° 25' 36.5" Nord, 12° 50' 52.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5273.4 km (3276.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4733.7 km (2941.4 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Saalfelden am Steinernen Meer som standard by
Tid på dagen i Saalfelden am Steinernen Meer nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:50 |

= 1.965‰ AUT Befolkning



