Aktuell lokal tid her Sankt Johann im Pongau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Sankt Johann im Pongau? Svar: Sankt Johann im Pongau (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:49 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Sankt Johann im Pongau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 10 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Sankt Johann im Pongau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Sankt Johann im Pongau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 10 887 = 1.327‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 597 m |
| GPS-koordinater | 47° 21' 0" Nord, 13° 11' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5264.8 km (3271.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4742.2 km (2946.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Sankt Johann im Pongau som standard by
Tid på dagen i Sankt Johann im Pongau nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 1.327‰ AUT Befolkning



