Aktuell lokal tid her Sankt Pölten, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Sankt Pölten? Svar: Sankt Pölten (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Sankt Pölten vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 26 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Sankt Pölten tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Sankt Pölten info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 49 001 = 5.972‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 275 m |
| GPS-koordinater | 48° 12' 0" Nord, 15° 37' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5359.3 km (3330.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4647.7 km (2888 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Sankt Pölten som standard by
Tid på dagen i Sankt Pölten nå
![]() 05:06 |
![]() |
![]() 20:42 |

= 5.972‰ AUT Befolkning



