Aktuell lokal tid her Sankt Veit an der Glan, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Sankt Veit an der Glan? Svar: Sankt Veit an der Glan (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:47 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Sankt Veit an der Glan vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 12 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Sankt Veit an der Glan tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Sankt Veit an der Glan info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 13 116 = 1.599‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 485 m |
| GPS-koordinater | 46° 46' 5" Nord, 14° 21' 37" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5200.1 km (3231.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4806.9 km (2986.9 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Sankt Veit an der Glan som standard by
Tid på dagen i Sankt Veit an der Glan nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 1.599‰ AUT Befolkning



