Aktuell lokal tid her Schrems, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Schrems? Svar: Schrems (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:43 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Schrems vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 16 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Schrems tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Schrems info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 5 811 = 0.708‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 526 m |
| GPS-koordinater | 48° 46' 60" Nord, 15° 4' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5424.2 km (3370.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4582.9 km (2847.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Schrems som standard by
Tid på dagen i Schrems nå
![]() 05:06 |
![]() |
![]() 20:46 |

= 0.708‰ AUT Befolkning



