Aktuell lokal tid her Schwaz, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Schwaz? Svar: Schwaz (Tyrol) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Schwaz vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 27 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Schwaz tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Schwaz info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 12 507 = 1.524‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 537 m |
| GPS-koordinater | 47° 21' 6.1" Nord, 11° 42' 36.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5265 km (3271.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4742 km (2946.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Schwaz som standard by
Tid på dagen i Schwaz nå
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 20:54 |

= 1.524‰ AUT Befolkning



