Aktuell lokal tid her Schwechat, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Schwechat? Svar: Schwechat (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 14:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Schwechat vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 12 time (r), 31 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Schwechat tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Schwechat info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 15 711 = 1.915‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 163 m |
| GPS-koordinater | 48° 7' 60" Nord, 16° 28' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5351.9 km (3325.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4655.1 km (2892.6 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Schwechat som standard by
Tid på dagen i Schwechat nå
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 20:38 |

= 1.915‰ AUT Befolkning



