Aktuell lokal tid her Seekirchen am Wallersee, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Seekirchen am Wallersee? Svar: Seekirchen am Wallersee (Salzburg) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:47 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Seekirchen am Wallersee vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 12 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Seekirchen am Wallersee tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Seekirchen am Wallersee info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 9 865 = 1.202‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 510 m |
| GPS-koordinater | 47° 53' 60" Nord, 13° 7' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5326 km (3309.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4681.1 km (2908.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Seekirchen am Wallersee som standard by
Tid på dagen i Seekirchen am Wallersee nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 20:51 |

= 1.202‰ AUT Befolkning



