Aktuell lokal tid her Sieghartskirchen, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Sieghartskirchen? Svar: Sieghartskirchen (Lower Austria) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Sieghartskirchen vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Sieghartskirchen tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Sieghartskirchen info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 7 062 = 0.861‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 198 m |
| GPS-koordinater | 48° 15' 19.1" Nord, 16° 0' 44" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5365.5 km (3334 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4641.6 km (2884.1 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Sieghartskirchen som standard by
Tid på dagen i Sieghartskirchen nå
![]() 05:04 |
![]() |
![]() 20:40 |

= 0.861‰ AUT Befolkning



