Aktuell lokal tid her Spittal an der Drau, Østerrike
Spørsmål: Hva er klokka her Spittal an der Drau? Svar: Spittal an der Drau (Carinthia) ligger i "CEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 15:45 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Spittal an der Drau vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 152 dag, 11 time (r), 14 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Spittal an der Drau tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Vienna) »
| Spittal an der Drau info: | |
|---|---|
| Land: | Østerrike |
| Valuta: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 16 363 = 1.994‰ AUT Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 553 m |
| GPS-koordinater | 46° 47' 60" Nord, 13° 30' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5203.7 km (3233.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4803.4 km (2984.7 mi) |
| Språk: [*2] | tysk/Østerrike (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Spittal an der Drau som standard by
Tid på dagen i Spittal an der Drau nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:45 |

= 1.994‰ AUT Befolkning



